Tuesday, Oct. 15
Illini Big Shoulders
Sullivan vs. Lake View at Lane, 4:15
Illini Heartland
Brooks vs. Mather at Winnemac, 3:45
Illini Land of Lincoln
Morgan Park at Lane, 7:15
Illini Windy City
UP-Englewood vs. Ag. Science at Gately, 4:15
Wednesday, Oct. 16
Illini Big Shoulders
King vs. Hyde Park at Stagg Stadium, 3:45
Illini Great Lakes
Amundsen vs. Von Steuben at Winnemac, 3:45
Collins vs. Carver at Douglass Park, 6
Dunbar at Young, 4:30
Illini Heartland
North Lawndale at Lindblom, 3:45
UP-Bronzeville vs. Vocational at Eckersall, 3:45
Illini Land of Lincoln
Lincoln Park vs. Raby at Lane, 7:15
Phillips at Westinghouse, 3:45
Illini Prairie State
Back of the Yards vs. Payton at Lane, 4:15
Clark at Steinmetz, 3:45
Schurz vs. Kenwood at Rockne, 7:15 (likely rescheduled)
Illini Red Bird
Curie vs. Perspectives at Rockne, 4:15
Hubbard at Solorio, 7:15
Taft vs. Simeon at Gately, 7:15
Illini Second City
Chicago Military at Marine, 7:15
Illini Windy City
Orr vs. Harlan at Gately, 4:15
Thursday, Oct. 17
Chicago Lake Street
Woodlawn vs. DuSable at Gately, 7:15
Chicago Madison Street
Kennedy vs. Roosevelt at Winnemac, 3:45
Senn vs. Foreman at Lane, 4:15
Chicago Michigan Avenue
Catalyst Maria vs. Hansberry at Gately, 4:15
Longwood vs. Harper at Stagg Stadium, 3:45
Chicago State Street
DRW vs. Crane at Rockne, 7:15
Illini Second City
Clemente vs. Washington at Eckersall, 3:45
Prosser vs. Phoenix at Rockne, 4:15
Nonconference
Pritzker vs. South Shore at Lane, 7:15
Friday, Oct. 18
Central Suburban North
Deerfield at Highland Park, 7
Maine East at Niles North, 7
Maine West at Vernon Hills, 7
Central Suburban South
Evanston at Niles West, 7
Glenbrook North at New Trier, 7
Glenbrook South at Maine South, 7
Chicago Lake Street
Comer vs. Bowen at Eckersall, 3:45
Corliss vs. Butler at Gately, 4:15
Chicago Madison Street
Chicago Academy vs. Rauner at Winnemac, 3:45
Chicago Michigan Avenue
Kelly vs. Tilden at Gately, 7:15
Chicago State Street
Bulls Prep vs. Rowe-Clark at Lane, 4:15
Muchin vs. Juarez at Rockne, 7:15
Speer vs. Little Village at Rockne, 4:15
Illini Windy City
Goode vs. Julian at Stagg Stadium, 3:45
DuKane
Batavia at St. Charles North, 7:30
Glenbard North at Wheaton-Warrenville South, 7:30
Lake Park at Geneva, 7:30
Wheaton North at St. Charles East, 7:30
DuPage Valley
DeKalb at Naperville Central, 7:30
Metea Valley at Waubonsie Valley, 7:30
Neuqua Valley at Naperville North, 7
Fox Valley
Burlington Central at Huntley, 7
Dundee-Crown at Hampshire, 7
Jacobs at Crystal Lake South, 7
McHenry at Crystal Lake Central, 7
Prairie Ridge at Cary-Grove, 7
Illini Central Eight
Herscher at Reed-Custer, 7
Lisle at Peotone, 7
Manteno at Streator, 7
Wilmington at Coal City, 7
Interstate Eight
Kaneland at Morris, 7
LaSalle-Peru at Sycamore, 7:15
Ottawa at Sandwich, 7
Plano at Rochelle, 7
Kishwaukee River
Marengo at Woodstock North, 7
Richmond-Burton at Johnsburg, 7
Woodstock at Harvard, 7
Metro Suburban Blue
IC Catholic vs. St. Francis at Wheaton College, 7:30
McNamara at Aurora Central, 7
Riverside-Brookfield at Wheaton Academy, 7:15
Metro Suburban Red
Elmwood Park at Chicago Christian, 7:15
Ridgewood vs. Christ The King at Serpico Field, 7:30
St. Edward at Westmont, 7
Mid-Suburban East
Buffalo Grove at Prospect, 7:30
Elk Grove at Hersey, 7:30
Wheeling at Rolling Meadows, 7:30
Mid-Suburban West
Barrington at Hoffman Estates, 7:30
Fremd at Conant, 7:30
Palatine at Schaumburg, 7:30
North Suburban
Libertyville at Lake Forest, 7:30
Mundelein at Lake Zurich, 7:30
Warren at Stevenson, 7:30
Zion-Benton at Waukegan, 7:30
Northeastern Athletic
Hiawatha at Ottawa Marquette, 7
Walther Christian at Rockford Christian, 7
Northern Lake County
Antioch at Lakes, 7:15
Grant at Grayslake North, 7:15
Grayslake Central at North Chicago, 7
Wauconda at Round Lake, 7
Sangamon Valley
Seneca at Momence, 7
South Suburban Blue
Hillcrest at Lemont, 7
TF North at Tinley Park, 7
TF South at Oak Forest, 7
South Suburban Red
Eisenhower at Oak Lawn, 7
Evergreen Park at Reavis, 7
Richards at Shepard, 7
Southland
Bloom at Crete-Monee, 7
Rich Central at Thornton, 7
Rich South at Thornridge, 7
Southwest Prairie East
Plainfield Central at Joliet Central, 6:30
Plainfield East at Romeville, 7
Plainfield South at Joliet West, 6:30
Southwest Prairie West
Oswego at Yorkville, 7
Plainfield North at Oswego East, 7
West Aurora at Minooka, 7
Southwest Suburban
Bolingbrook at Homewood-Flossmoor, 7
Lincoln-Way East at Sandburg, 7
Lincoln-Way West at Bradley-Bourbonnais, 7:30
Lockport at Andrew, 7
Stagg at Lincoln-Way Central, 7:15
Upstate Eight
Fenton at East Aurora, 7
Glenbard South at Glenbard East, 7:30
Larkin at Elgin, 7:30
South Elgin at Bartlett, 7:30
Streamwood at West Chicago, 7
West Suburban Gold
Addison Trail at Hinsdale South, 7:30
Downers Grove South at Leyden, 7:30
Willowbrook at Morton, 7:30
West Suburban Silver
Lyons at Downers Grove North, 7:30
Oak Park-River Forest at York, 7:30
Nonconference
Argo at Bremen, 7
Benet at St. Rita, 7:30
Brother Rice at Carmel, 7:30
De La Salle at Montini, 7:30
Dwight at Hoopeston, 7
Guerin at Aurora Christian, 7
Loyola at Marian Central, 7
Marist at St. Patrick, 7:30
Marmion vs. St. Joseph at Elmhurst College, 7:30
Mount Carmel vs. St. Viator at Forest View, 7:30
Nazareth at Notre Dame, 7:30
Proviso West at Proviso East, 7:30
St. Ignatius at Marian Catholic, 7:30
St. Laurence at Providence, 7:30
Thornwood vs. Hope Academy at Altgeld Park, 7
Saturday, Oct. 19
Chicago Lake Street
Dyett vs. Johnson at Stagg Stadium, noon
Chicago Michigan Avenue
Fenger vs. Bogan at Eckersall, noon
Southland
Kankakee at Rich East, noon
West Suburban Silver
Hinsdale Central at Glenbard West, 1:30
Nonconference
Fenwick vs. Leo at St. Rita, 3
Joliet Catholic vs. DePaul Prep at Chicago Academy, noon