Thursday, Sept. 12
Chicago Lake Street
Dyett vs. Butler at Gately, 4:15
Johnson vs. Bowen at Eckersall, 4:15
Chicago Madison Street
Kennedy vs. Foreman at Rockne, 4:15
Chicago Michigan Avenue
Kelly vs. Harper at Stagg Stadium, 4:15
Nonconference
Clemente vs. Collins at Rockne, 7:15
Hubbard at Lane, 7:15
Kenwood vs. UP-Bronzeville at Gately, 7:15
Schurz vs. Mather at Lane, 4:15
Friday, Sept. 13
Chicago Madison Street
Pritzker at Chicago Academy, 4:15
Chicago State Street
Little Village vs. Rowe-Clark at Rockne, 7:15
DuKane
Batavia at Lake Park, 7:30
St. Charles East at Glenbard North, 7:30
St. Charles North at Wheaton North, 7:30
Wheaton-Warrenville South at Geneva, 7:30
Fox Valley
Burlington Central at McHenry, 7
Cary-Grove at Hampshire, 7
Crystal Lake South at Crystal Lake Central, 7
Jacobs at Dundee-Crown, 7
Prairie Ridge at Huntley, 7
Illinois Central Eight
Coal City at Herscher, 7
Lisle at Manteno, 7
Reed-Custer at Peotone, 7
Wilmington at Streator, 7
Interstate Eight
Plano at Ottawa, 7
Rochelle at Morris, 7
Sandwich at LaSalle-Peru, 7:15
Sycamore at Kaneland, 7
Kishwaukee River
Johnsburg at Richmond-Burton, 7
Metro Suburban Blue
Aurora Central at Aurora Christian, 7
McNamara at Riverside-Brookfield, 7
Wheaton Academy at IC Catholic, 7:15
Metro Suburban Red
Christ the King at St. Edward, 7:30
Elmwood Park at Ridgewood, 7
North Suburban
Lake Forest at Mundelein, 7:30
Lake Zurich at Zion-Benton, 7:30
Libertyville at Stevenson, 7:30
Northeastern Athletic
Ottawa Marquette at Hiawatha, 7
Northern Lake County
Antioch at Grayslake North, 7:15
Grayslake Central at Wauconda, 7:15
Lakes at North Chicago, 7:15
Round Lake at Grant, 7:15
Sangamon Valley
Seneca at Dwight, 7
Watseka at Momence, 7
South Suburban Blue
Bremen at TF North, 6:45
Lemont at TF South, 7
Oak Forest at Tinley Park, 7
South Suburban Red
Argo at Eisenhower, 7
Oak Lawn at Evergreen Park, 7
Shepard at Reavis, 7
Southland
Kankakee at Thornwood, 7
Rich South at Crete-Monee, 6
Southwest Suburban
Andrew at Homewood-Flossmoor, 7
Bradley-Bourbonnais at Lincoln-Way East, 7
Lincoln-Way Central at Lockport, 7:15
Lincoln-Way West at Sandburg, 7
Stagg at Bolingbrook, 7:15
Upstate Eight
Bartlett at Glenbard South, 7:30
East Aurora at Larkin, 7:30
Elgin at South Elgin, 7:30
Fenton at Streamwood, 7:30
Glenbard East at West Chicago, 7:30
West Suburban Gold
Addison Trail at Proviso East, 7:30
Downers Grove South at Willowbrook, 7:30
Leyden at Morton, 7
West Suburban Silver
York at Downers Grove North, 7:30
Oak Park at Lyons, 7:30
Nonconference
Back of the Yards vs. Vocational at Eckersall, 4:15
Clark vs. North Lawndale at Rockne, 4:15
Deerfield at Rolling Meadows, 7:30
DePaul Prep at Carmel, 7:30
East St. Louis at Neuqua Valley, 7
Evanston at Palatine, 7:30
Fenwick at Nazareth, 7:30
Glenbrook North at Wheeling, 7:30
Glenbrook South at Conant, 7:30
Highland Park at Buffalo Grove, 7:30
Hinsdale Central at Hinsdale South, 7:30
Joliet Central at West Aurora, 7
Joliet West at Oswego East, 7
King at Goode, 4:15
Leo vs. St. Patrick at Triton, 7
Maine East at Hersey, 7
Maine South at Fremd, 7:30
Maine West at Hoffman Estates, 7:30
Marian Catholic at Marian Central, 7
Marmion at De La Salle, 7:30
Massillon Perry, Ohio at Naperville North, 6
Metea Valley at Belleville East, 7
Montini at Mount Carmel, 7:30
Naperville Central at Pickerington Central, Ohio, 7
Niles North at Schaumburg, 7:30
Niles West at Prospect, 7:30
New Trier at Barrington, 7:30
Notre Dame at Marist, 8
Perspectives vs. Morgan Park at Gately, 7:15
Phoenix vs. Amundsen at Winnemac, 4:15
Plainfield Central at Yorkville, 7
Plainfield East at Minooka, 7
Plainfield South at Oswego, 7
Providence at Brother Rice, 7:30
Rich East at Marengo, 7
Richards at Hillcrest, 7
Romeoville at Plainfield North, 7
St. Ignatius vs. Benet at Benedictine, 7:30
St. Joseph at St. Viator, 7
St. Laurence vs. Joliet Catholic at Memorial Stadium, 7:30
Simeon vs. Lincoln Park at Lane, 7:15
Solorio vs. Raby at Lane, 4:15
South Shore vs. UP-Englewood at Stagg Stadium, 4:15
Taft vs. Phillips at Mandrake Park, 7:30
Vernon Hills at Elk Grove, 7:30
Washington vs. Dunbar at Gately, 4:15
Waubonsie Valley at Louisville Trinity, Ky. 7
Woodstock vs. Hope Academy at Altgeld Park, 7
Woodstock North at Norwood, Ohio, 6
Saturday, Sept. 14
Chicago Lake Street
Corliss vs. DuSable at Eckersall, 9 a.m.
Woodlawn vs. Comer at Eckersall, 3
Chicago Madison Street
Roosevelt vs. Rauner at Winnemac, 3
Chicago Michigan Avenue
Catalyst Maria vs. Fenger at Stagg Stadium, noon
Longwood vs. Hansberry at Stagg Stadium, 9 a.m.
Tilden vs. Bogan at Stagg Stadium, 3
Chicago State Street
DRW vs. Juarez at Rockne, 3
ITW Speer vs. Crane at Lane, noon
Muchin vs. Bulls Prep at Lane, 3
Metro Suburban Red
Chicago Christian at Guerin, 1
North Suburban
Warren at Waukegan, 1:30
Southland
Rich Central at Bloom, noon
Thornridge at Thornton, noon
West Suburban Silver
Proviso West at Glenbard West, 1:30
Nonconference
Bronzeville at Carver, noon
Curie at Westinghouse, noon
Harvard at Macomb, 3
Hyde Park vs. Ag. Science at Gately, 6:30
Lake View vs. Julian at Gately, 3
Marine vs. Von Steuben at Winnemac, noon
Payton at Brooks, noon
Prosser vs. Young at Rockne, noon
St. Rita at Loyola, 1:30
Senn vs. Harlan at Gately, noon
Steinmetz at Lindblom, 3:30
Sullivan at Orr, 3
Quest at Eureka, 2
Walther Christian at Grandville Calvin Christian, Mich., 1
Westmont vs. St. Francis at Wheaton College, 1:30