Thursday, Sept. 29
PUBLIC BIG SHOULDERS
Chicago Academy vs. Mather at Lane
PUBLIC WINDY CITY
DuSable vs. Hyde Park at Eckersall
Washington vs. Urban Prep-Bronzeville at Stagg Stadium
PUBLIC ILLINI LAND OF LINCOLN
Raby vs. Vocational at Gately
PUBLIC ILLINI PRAIRIE STATE
Hubbard vs. Perspectives-Leadership at Gately
PUBLIC ILLINI RED BIRD
Dunbar at Lane Stadium
Young vs. Curie at Rockne
PUBLIC INTER-CITY 1
Roosevelt vs. Kelvyn Park at Hanson
Von Steuben at North Grand
PUBLIC INTER-CITY 4
Golder vs. UIC Prep at Hanson
PUBLIC INTER-CITY 5
Farragut vs. Little Village at Rockne
Friday, Sept. 30
BIG NORTHERN
Rockford Christian at Genoa-Kingston
CENTRAL SUBURBAN NORTH
Glenbrook North at Maine East
Highland Park at Deerfield
Vernon Hills at Maine West
CENTRAL SUBURBAN SOUTH
Maine South at Glenbrook South
New Trier at Niles North
Niles West at Evanston
CATHOLIC BLUE
Mount Carmel at Brother Rice
CATHOLIC GREEN
Fenwick at Marmion
Montini at De La Salle
CATHOLIC RED
DePaul Prep vs. St. Joseph at Elmhurst College
CATHOLIC WHITE
McNamara at Aurora Christian
PUBLIC BIG SHOULDERS
Lake View vs. Lincoln Park at Lane
Steinmetz vs. Foreman at Hanson
PUBLIC GREAT LAKES
Ag. Science vs. Bowen at Stagg Stadium
Longwood at Goode
PUBLIC SECOND CITY
Douglass at Marine
PUBLIC WINDY CITY
Julian vs. South Shore at Eckersall
PUBLIC ILLINI HEARTLAND
Lindblom vs. Collins at Douglass Park
Robeson vs. Payton at Lane
Uplift at Marshall
PUBLIC ILLINI PRAIRIE STATE
Brooks vs. Morgan Park at Gately
Kenwood vs. Urban Prep-Englewood at Gately
PUBLIC INTER-CITY 1
Amundsen vs. Austin at Hanson
PUBLIC INTER-CITY 2
Woodlawn vs. Kennedy at Rockne
PUBLIC INTER-CITY 3
Noble Academy at ITW Speer
DUPAGE VALLEY
Metea Valley at Lake Park
Neuqua Valley at Naperville North
Waubonsie Valley at Wheaton-Warrenville South
Wheaton North at Glenbard North
EAST SUBURBAN CATHOLIC
Benet at Marian Catholic
Marian Central vs. St. Viator at Forest View Stadium
Nazareth vs. Joliet Catholic at Joliet Memorial Stadium
Notre Dame at Carmel
FOX VALLEY
Cary-Grove at Dundee-Crown
Crystal Lake Central at Jacobs
Crystal Lake South at Hampshire
McHenry at Prairie Ridge
INTERSTATE EIGHT LARGE
Coal City at Plano
Manteno at Streator
Sandwich at Herscher
INTERSTATE EIGHT SMALL
Seneca at Reed-Custer
Westmont at Peotone
Wilmington at Lisle
KISHWAUKEE RIVER
Richmond-Burton at Harvard
Woodstock at Burlington Central
Woodstock North at Johnsburg
METRO SUBURBAN BLUE
Riverside-Brookfield at IC Catholic
St. Edward at Fenton
Wheaton Academy at Glenbard South
METRO SUBURBAN RED
Chicago Christian at Ridgewood
Guerin at Elmwood Park
MID-SUBURBAN EAST
Hersey at Buffalo Grove
Prospect at Rolling Meadows
Wheeling at Elk Grove
MID-SUBURBAN WEST
Hoffman Estates at Conant
Fremd at Palatine
NORTH SUBURBAN
Lake Forest at Lake Zurich
Libertyville at Stevenson
Mundelein at Warren
Waukegan at Zion-Benton
NORTHEASTERN ATHLETIC
Hope Academy at Rockford Christian Life
Kirkland Hiawatha at Alden-Hebron
South Beloit at Luther North
Westminster Christian at Ottawa Marquette
NIC-10
Belvidere at Harlem
NORTHERN ILLINOIS BIG 12 EAST
Kaneland at Sycamore
Morris at DeKalb
NORTHERN ILLINOIS BIG 12 WEST
Geneseo at Rochelle
Ottawa at LaSalle-Peru)
NORTHERN LAKE COUNTY
Antioch at Round Lake
Grant at North Chicago
Grayslake Central at Lakes
Wauconda at Grayslake North
SOUTH SUBURBAN BLUE
Lemont at Hillcrest
Oak Forest at T.F. South
Tinley Park at Bremen
SOUTH SUBURBAN RED
Argo at Richards
Eisenhower at Shepard
Reavis at Evergreen Park
SOUTHLAND
Kankakee at Rich Central
Rich East at Crete-Monee
Rich South at Bloom
SOUTHWEST PRAIRIE
Oswego at Oswego East
Plainfield North at Joliet Central
Plainfield South at Plainfield East
Romeoville at Minooka
SOUTHWEST SUBURBAN
Bolingbrook at Lockport
Bradley-Bourbonnais at Lincoln-Way Central
Lincoln-Way East at Andrew
Sandburg at Homewood-Flossmoor
Thornridge at Stagg
Thornton at Thornwood
UPSTATE EIGHT RIVER
Geneva at Batavia
Larkin at Streamwood
St. Charles North at Elgin
UPSTATE EIGHT VALLEY
West Chicago at South Elgin
WEST SUBURBAN GOLD
Hinsdale South at Addison Trail
Leyden at Downers Grove South
Morton at Willowbrook
WEST SUBURBAN SILVER
York at Oak Park
NON-CONFERENCE
Bartlett at St. Charles East
Juarez vs. Senn at Winnemac Stadium
Lake Forest Academy at Providence
Leo at St. Laurence
Mendota at Marengo
Normal at Lincoln-Way West
St. Francis at St. Ignatius
South Newton, Ind. at Dwight
TF North at Oak Lawn
West Aurora at Huntley
Yorkville at Sterling
Saturday, Oct. 1
CATHOLIC BLUE
St. Rita at Loyola
PUBLIC BIG SHOULDERS
Schurz vs. Taft at Lane
PUBLIC GREAT LAKES
Corliss vs. Harper at Stagg Stadium
Ellison vs. TEAM Englewood at Stagg Stadium
PUBLIC SECOND CITY
Clark vs. Clemente at Lane
Orr vs. Phoenix at Lane
PUBLIC WINDY CITY
Kelly vs. Harlan at Gately
PUBLIC ILLINI LAND OF LINCOLN
Phillips vs. King at Gately
Solorio at Westinghouse
PUBLIC ILLINI RED BIRD
Simeon vs. North Lawndale at Rockne
PUBLIC INTER-CITY 1
Sullivan vs. Prosser at Hanson
PUBLIC INTER-CITY 2
Fenger vs. Bronzeville at Rockne
PUBLIC INTER-CITY 3
DRW Trading vs. Johnson at Stagg Stadium
Muchin vs. Hansberry at Eckersall
Pritzker vs. Rowe-Clark at Hanson
PUBLIC INTER-CITY 4
Baker vs. Bulls Prep at Hanson
Comer vs. Butler at Gately
Noble Street vs. Rauner at Hanson
PUBLIC INTER-CITY 5
Catalyst Maria at Back of the Yards
Chicago Tech vs. Tilden at Rockne
Crane vs. Chicago Richards at Eckersall
EAST SUBURBAN CATHOLIC
Marist vs. St. Patrick at Hanson
METRO SUBURBAN RED
Aurora Central at Walther Christian
MID-SUBURBAN WEST
Schaumburg at Barrington
NORTHEASTERN ATHLETIC
Midland at Mooseheart
SOUTHWEST PRAIRIE
Joliet West at Plainfield Central
UPSTATE EIGHT VALLEY
Glenbard East vs. East Aurora at Aurora Christian
WEST SUBURBAN SILVER
Downers Grove North at Lyons
Glenbard West at Hinsdale Central
NON-CONFERENCE
Ellison vs. Carver at Gately
Hirsch vs. Urban Prep-West at Rockne
Naperville Central at Lakewood St. Edward, Ohio
Proviso East at Proviso West